CS:GO esports matches

Check out all the latest CS:GO esports matches!

Upcoming CS:GO matches

Thursday - 2021-12-02

08:00

Semifinal Match 2

ESL Challenger Anaheim: Oceanic Open Qualifier 2 2022
Alke
Overt
09:00

Round of 32 Match 16

Eden Esports Malta Vibes Knockout Series season 4 2021
AURA
TRANQUILLUM
11:00

Upper bracket round 1 match 4

IEM XVI Winter 2021
MOUZ
Vitality
11:00

Upper bracket round 1 match 3

IEM XVI Winter 2021
NIP
Astralis
12:00

Round of 32 Match 14

Eden Esports Malta Vibes Knockout Series season 4 2021
SAW Youngsters
Ambush
12:10

Upper bracket round 1 match 2

IEM XVI Winter 2021
OG
Liquid
12:10

Upper bracket round 1 match 1

IEM XVI Winter 2021
G2
TYLOO
13:00

Sinners vs DBL PONEY

ESEA Premier Europe season 39 2021
Sinners
DBL PONEY
13:00

Fiend vs Tricked

Exeedme Revolution 2021
Fiend
Tricked
13:00

forZe vs MASONIC

Exeedme Revolution 2021
forZe
MASONIC
13:00

Quarterfinal 1

FunSpark ULTI Europe season 4 2021
Nemiga
Dignitas
13:20

Upper bracket round 1 match 2

IEM XVI Winter 2021
ENCE
Virtus.pro
13:20

Upper bracket round 1 match 1

IEM XVI Winter 2021
Gambit
fnatic
14:15

Endpoint vs AVE

Exeedme Revolution 2021
Endpoint
AVE
14:15

SAW vs eSuba

Exeedme Revolution 2021
SAW
eSuba
14:30

Upper bracket round 1 match 4

IEM XVI Winter 2021
GODSENT
Heroic
14:30

Upper bracket round 1 match 3

IEM XVI Winter 2021
FaZe
BIG
15:00

Round of 32 Match 5

Eden Esports Malta Vibes Knockout Series season 4 2021
Finest
4glory
15:00

Round 3 High

Elisa Invitational Online Stage Winter 2021
Savage
GORILLAZ
16:00

Quarterfinal 3

FunSpark ULTI Europe season 4 2021
ttc
K23
17:00

ex-Save's eSports vs 1shot

ESEA Advanced Europe season 39 2021
ex-Save's eSports
1shot
17:00

Semifinal 1

Polska Liga Esportowa Dywizja Mistrzowska Autumn 2021
Izako Boars
AGO
18:00

Leviatan vs Mad Kings

BLAST Rising Latin America 2021
Leviatan
Mad Kings
18:00

Entropiq vs Wisla Krakow

ESEA Premier Europe season 39 2021
Entropiq
Wisla Krakow
18:00

Round of 32 Match 1

Eden Esports Malta Vibes Knockout Series season 4 2021
mouz NXT
Feenix
18:00

Round 3 High

Elisa Invitational Online Stage Winter 2021
Finest
777
18:00

KOVA vs KFCMM

ESEA Advanced Europe season 39 2021
KOVA
KFCMM
18:00

SAW Youngsters vs Lilmix

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SAW Youngsters
Lilmix
21:00

River Plate vs Stone

BLAST Rising Latin America 2021
River Plate
Stone

Friday - 2021-12-03

01:00

Northern Forces vs ChocoCheck

ESEA Premier North America season 39 2021
Northern Forces
ChocoCheck
12:00

Round of 16 Match 2

Eden Esports Malta Vibes Knockout Series season 4 2021
Wisla Krakow
EC Kyiv
13:00

Copenhagen Flames vs BLINK

ESEA Premier Europe season 39 2021
Copenhagen Flames
BLINK
13:00

GamerLegion vs OPAA

Exeedme Revolution 2021
GamerLegion
OPAA
13:00

Sinners vs Ambush

Exeedme Revolution 2021
Sinners
Ambush
13:00

Quarterfinal 2

FunSpark ULTI Europe season 4 2021
Entropiq
ECSTATIC
14:00

LDLC vs Sprout

ESEA Premier Europe season 39 2021
LDLC
Sprout

Past CS:GO matches

Wednesday - 2021-12-01

23:00

Decider Match

BLAST Rising Latin America 2021
Keyd
SWS
21:00

AURA vs Ungentium

ESEA Advanced Europe season 39 2021
AURA
Ungentium
21:00

Coalesce vs OFFSET

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Coalesce
OFFSET
21:00

Voltage ESSM Esport vs eXploit

NumberOne Legend Stage 4 season 2 2021
Voltage ESSM Esport
eXploit
20:30

SSP vs Illuminar

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SSP
Illuminar
19:00

Infinite vs FTW

NumberOne Legend Stage 4 season 2 2021
Infinite
FTW
19:00

MASONIC vs B8

ESEA Advanced Europe season 39 2021
MASONIC
B8
19:00

KOVA vs PGE Turow

ESEA Advanced Europe season 39 2021
KOVA
PGE Turow
19:00

ex-Save's eSports vs ex-ONYX

ESEA Advanced Europe season 39 2021
ex-Save's eSports
ex-ONYX
19:00

Fnatic Rising vs Ungentium

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fnatic Rising
Ungentium
19:00

Dark Tigers vs OneTap

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Dark Tigers
OneTap
19:00

Singularity vs OFFSET

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Singularity
OFFSET
19:00

Elimination Match

BLAST Rising Latin America 2021
Redragon
SWS
18:00

Illuminar vs Fade-

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Illuminar
Fade-
18:00

00Nation Prospects vs SSP

ESEA Advanced Europe season 39 2021
00Nation Prospects
SSP
18:00

AURA vs Lilmix

ESEA Advanced Europe season 39 2021
AURA
Lilmix
18:00

MayBe vs VELOX

NumberOne Legend Stage 4 season 2 2021
MayBe
VELOX
18:00

Sinners vs Finest

ESEA Premier Europe season 39 2021
Sinners
Finest
18:00

forZe vs AGO

ESEA Premier Europe season 39 2021
forZe
AGO
18:00

Nemiga vs SAW

ESEA Premier Europe season 39 2021
Nemiga
SAW
18:00

Round of 32 Match 15

Eden Esports Malta Vibes Knockout Series season 4 2021
AVE
eXploit
17:20

Round 3 Mid

Elisa Invitational Online Stage Winter 2021
Enterprise
Apeks Rebels
17:20

Grand Final

Pinnacle Fall Series Season 3 2021
Extra Salt
ECSTATIC
17:00

Dark Tigers vs KFCMM

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Dark Tigers
KFCMM
17:00

Young Ninjas vs ttc

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Young Ninjas
ttc
17:00

Movistar Riders vs LDLC

ESEA Premier Europe season 39 2021
Movistar Riders
LDLC
17:00

NLG vs OFFSET

ESEA Advanced Europe season 39 2021
NLG
OFFSET
16:30

HONORIS vs AVE

ESEA Advanced Europe season 39 2021
HONORIS
AVE
16:00

CC OGLUM vs ASAP

ESEA Advanced Europe season 39 2021
CC OGLUM
ASAP
16:00

Infinite vs SAW Youngsters

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Infinite
SAW Youngsters
16:00

1shot vs MASONIC

ESEA Advanced Europe season 39 2021
1shot
MASONIC
16:00

Ungentium vs LeoGaming

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Ungentium
LeoGaming
16:00

Fantastic Seven vs OneTap

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fantastic Seven
OneTap
16:00

Nexus vs Lilmix

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Nexus
Lilmix
15:30

Run or Die vs Cowana

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Run or Die
Cowana
15:00

D13 vs Orgless RZST

ESEA Advanced Europe season 39 2021
D13
Orgless RZST
15:00

OFFSET vs 4glory

ESEA Advanced Europe season 39 2021
OFFSET
4glory
15:00

Round of 32 Match 10

Eden Esports Malta Vibes Knockout Series season 4 2021
777
Coalesce
14:00

1WIN vs Sprout

ESEA Premier Europe season 39 2021
1WIN
Sprout
14:00

Semifinal 1

Pinnacle Fall Series Season 3 2021
ECSTATIC
BLINK
14:00

Decider Match

FunSpark ULTI Europe season 4 2021
Dignitas
Lynn Vision
14:00

Round 3 Mid

Elisa Invitational Online Stage Winter 2021
INDE IRAE
AGF
13:00

GamerLegion vs Anonymo

ESEA Premier Europe season 39 2021
GamerLegion
Anonymo
20:00

Ambush vs 1shot

NumberOne Legend Stage 4 season 2 2021
Ambush
EC Brugge
20:00

KFCMM vs D13

ESEA Advanced Europe season 39 2021
KFCMM
D13
19:00

Entropiq Prague vs DNG

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Entropiq Prague
DNG
19:00

ASAP vs Voltage ESSM Esport

ESEA Advanced Europe season 39 2021
ASAP
Voltage ESSM Esport
19:00

Tricked vs K23

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Tricked
K23
19:00

ttc vs CC OGLUM

ESEA Advanced Europe season 39 2021
ttc
CC OGLUM
17:00

KOVA vs Unicorns of Love

ESEA Advanced Europe season 39 2021
KOVA
Unicorns of Love
Page 2