Thalia fire
Counter-Strike: Global Offensive serie

ESEA Advanced Europe season 39 2021

ESEA Advanced Europe season 39 2021 er en CS:GO spillserie som består av 100 kamper og 2 turneringer. Deltagende team inkluderer HellRaisers, Tricked, PACT, Izako Boars, Singularity, OFFSET, Unique, SKADE, hREDS, KOVA, MAD Lions, BLUEJAYS, HONORIS, Cowana, 4glory, Gucci Squad, ESCA, AVE, Entropiq Prague, Fnatic Rising, B8, Into The Breach, 1shot, Run or Die, Linx Legacy Esport, NASR, Tricked, SJ, PACT, Izako Boars, Singularity, OFFSET, Unique, Illuminar, SKADE, hREDS, KOVA, Lilmix, OPAA, FATE, MAD Lions, Endpoint, Unicorns of Love, ttc, Budapest Five, Nexus, NLG, D13, BLUEJAYS, HONORIS, K23, Enterprise, Dark Tigers, Save's, Cowana, MASONIC, PGE Turow, SSP, Infinite, ONYX, 4glory, AURA, EC Kyiv, The Incas, Young Ninjas, Nordavind Talent, EC Brugge, M1 EDEN, ESCA, ASAP, AVE, bankaPEPSI, Entropiq Prague, Trasko, Fnatic Rising, INDE IRAE, Dynamo Eclot, OneTap, Fantastic Seven, X-Gamers, B8, Apeks Rebels, Feenix, SAW Youngsters, CC OGLUM, Into The Breach, Ungentium, Coalesce, 1shot, Voltage ESSM Esport, Kappa Bar, 00Nation Talent, REZIST, Anime Submarine, eNgineBR, 2EASY, 0to100, Run or Die, 5puppies, Fade-, DNG, KFCMM, iplaywindow, ex-Save's eSports, LeoGaming, GucciSquad777, Linx Legacy Esport, 00Nation Prospects, Orgless RZST & ex-ONYX. Finn ut resultater og statistikk for hver kamp ved å klikke på dem.

Turneringer og resultater


Playoffs

Datoer6 Dec 2021 - 18 Dec 2021
PremiepottN/A

Turneringslag

Wednesday - 2021-12-15

17:00

Grand Final

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SKADE
Linx Legacy Esport

Tuesday - 2021-12-14

19:30

Consolidation Final

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Into The Breach
Linx Legacy Esport

Monday - 2021-12-13

19:00

Upper bracket final

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Into The Breach
SKADE
18:00

Lower bracket final

ESEA Advanced Europe season 39 2021
PACT
Linx Legacy Esport

Sunday - 2021-12-12

19:30

Lower Bracket Semifinal 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Linx Legacy Esport
1shot
19:30

Lower Bracket Semifinal 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Tricked
PACT

Saturday - 2021-12-11

19:30

Lower bracket round 4 match 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
1shot
Entropiq Prague
19:30

Upper bracket semifinals match 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Into The Breach
Linx Legacy Esport
18:00

Lower bracket round 4 match 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
HONORIS
PACT
17:30

Upper bracket semifinals match 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Tricked
SKADE

Friday - 2021-12-10

19:30

Lower bracket round 3 match 4

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fnatic Rising
Entropiq Prague
19:30

Lower bracket round 3 match 3

ESEA Advanced Europe season 39 2021
1shot
KOVA
19:30

Lower bracket round 3 match 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
HellRaisers
PACT
17:00

Lower bracket round 3 match 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
HONORIS
BLUEJAYS

Thursday - 2021-12-09

19:30

Lower bracket round 2 match 4

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Run or Die
Entropiq Prague
19:30

Upper bracket quarterfinals match 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Into The Breach
HONORIS
19:30

Upper bracket quarterfinals match 3

ESEA Advanced Europe season 39 2021
1shot
Tricked
19:30

Lower bracket round 2 match 3

ESEA Advanced Europe season 39 2021
KOVA
Izako Boars
19:30

Lower bracket round 2 match 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
MAD Lions
BLUEJAYS
18:00

Upper bracket quarterfinals match 4

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fnatic Rising
SKADE
18:00

Upper bracket quarterfinals match 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Linx Legacy Esport
HellRaisers
18:00

Lower bracket round 2 match 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
AVE
PACT

Wednesday - 2021-12-08

19:30

Lower bracket round 1 match 7

ESEA Advanced Europe season 39 2021
B8
Run or Die
19:30

Lower bracket round 1 match 8

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Entropiq Prague
ESCA
19:30

Lower bracket round 1 match 6

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Izako Boars
4glory
18:00

Lower bracket round 1 match 4

ESEA Advanced Europe season 39 2021
PACT
Singularity
18:00

Lower bracket round 1 match 5

ESEA Advanced Europe season 39 2021
hREDS
KOVA
17:00

Lower bracket round 1 match 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
BLUEJAYS
Cowana
17:00

Lower bracket round 1 match 3

ESEA Advanced Europe season 39 2021
AVE
OFFSET

Tuesday - 2021-12-07

19:30

Round of 16 match 7

ESEA Advanced Europe season 39 2021
BLUEJAYS
Fnatic Rising
19:30

Round of 16 match 8

ESEA Advanced Europe season 39 2021
MAD Lions
SKADE
19:30

Round of 16 match 5

ESEA Advanced Europe season 39 2021
PACT
1shot
19:30

Round of 16 match 3

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Izako Boars
Linx Legacy Esport
19:30

Round of 16 match 6

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Tricked
AVE
19:30

Round of 16 match 4

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Gucci Squad
hREDS
17:00

Round of 16 match 2

ESEA Advanced Europe season 39 2021
HONORIS
B8
17:00

Round of 16 match 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Entropiq Prague
Into The Breach
11:00

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
KOVA
1shot

Monday - 2021-12-06

19:30

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Run or Die
Fnatic Rising
19:30

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
4glory
Tricked
19:30

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
MAD Lions
ESCA
19:30

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Cowana
HONORIS
19:30

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Singularity
Gucci Squad
19:30

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Into The Breach
Unique
19:30

Upper Bracket Round 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
OFFSET
Linx Legacy Esport

Wednesday - 2021-12-08

19:30

Lower bracket round 1 match 1

ESEA Advanced Europe season 39 2021
MAD Lions
Unique

Regular Season

Datoer22 Oct 2021 - 18 Dec 2021
PremiepottN/A

Turneringslag

Sunday - 2021-12-05

19:00

00Nation Prospects vs Dark Tigers

undefined undefined
18:00

Run or Die vs OFFSET

undefined undefined
18:00

SSP vs EC Brugge

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SSP
EC Brugge
18:00

Coalesce vs Orgless RZST

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Coalesce
Orgless RZST
17:00

Apeks Rebels vs ex-Save's eSports

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Apeks Rebels
ex-Save's eSports

Friday - 2021-12-03

19:00

The Incas vs Young Ninjas

ESEA Advanced Europe season 39 2021
The Incas
Young Ninjas
19:00

iplaywindow vs Kappa Bar

ESEA Advanced Europe season 39 2021
iplaywindow
Kappa Bar
18:00

Fade- vs Enterprise

undefined undefined
17:00

Apeks Rebels vs Fantastic Seven

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Apeks Rebels
Fantastic Seven
17:00

4glory vs AURA

ESEA Advanced Europe season 39 2021
4glory
AURA
17:00

Young Ninjas vs Anime Submarine

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Young Ninjas
Anime Submarine
17:00

D13 vs SAW Youngsters

ESEA Advanced Europe season 39 2021
D13
SAW Youngsters
17:00

K23 vs FATE

undefined undefined
16:00

SJ vs GucciSquad777

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SJ
GucciSquad777
16:00

OFFSET vs ASAP

ESEA Advanced Europe season 39 2021
OFFSET
ASAP
15:00

SKADE vs Entropiq Prague

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SKADE
Entropiq Prague
15:00

4glory vs hREDS

undefined undefined
14:00

OFFSET vs EC Kyiv

ESEA Advanced Europe season 39 2021
OFFSET
EC Kyiv
13:00

AURA vs AVE

ESEA Advanced Europe season 39 2021
AURA
AVE

Thursday - 2021-12-02

20:00

Coalesce vs Ungentium

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Coalesce
Ungentium
20:00

Fade- vs KOVA

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fade-
KOVA
20:00

Enterprise vs Voltage ESSM Esport

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Enterprise
Voltage ESSM Esport
19:00

NLG vs PGE Turow

ESEA Advanced Europe season 39 2021
NLG
PGE Turow
19:00

FATE vs Orgless RZST

ESEA Advanced Europe season 39 2021
FATE
Orgless RZST
18:00

bankaPEPSI vs Run or Die

ESEA Advanced Europe season 39 2021
bankaPEPSI
Run or Die
18:00

EC Brugge vs Dark Tigers

ESEA Advanced Europe season 39 2021
EC Brugge
Dark Tigers
18:00

KOVA vs KFCMM

undefined undefined
18:00

Nexus vs LeoGaming

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Nexus
LeoGaming
18:00

SAW Youngsters vs Lilmix

undefined undefined
18:00

ESCA vs INDE IRAE

ESEA Advanced Europe season 39 2021
ESCA
INDE IRAE
18:00

Into The Breach vs Dynamo Eclot

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Into The Breach
Dynamo Eclot
17:30

Fade- vs SJ

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fade-
SJ
17:00

ex-Save's eSports vs 1shot

undefined undefined
17:00

Unicorns of Love vs Enterprise

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Unicorns of Love
Enterprise
17:00

CC OGLUM vs OneTap

ESEA Advanced Europe season 39 2021
CC OGLUM
OneTap
17:00

Linx Legacy Esport vs FATE

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Linx Legacy Esport
FATE
16:00

Nexus vs Run or Die

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Nexus
Run or Die
16:00

Feenix vs Ungentium

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Feenix
Ungentium
16:00

Fantastic Seven vs EC Kyiv

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fantastic Seven
EC Kyiv
16:00

bankaPEPSI vs Lilmix

ESEA Advanced Europe season 39 2021
bankaPEPSI
Lilmix
16:00

INDE IRAE vs Dynamo Eclot

ESEA Advanced Europe season 39 2021
INDE IRAE
Dynamo Eclot
14:00

Enterprise vs hREDS

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Enterprise
hREDS

Wednesday - 2021-12-01

21:00

AURA vs Ungentium

ESEA Advanced Europe season 39 2021
AURA
Ungentium
21:00

Coalesce vs OFFSET

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Coalesce
OFFSET
21:00

M1 EDEN vs ttc

ESEA Advanced Europe season 39 2021
M1 EDEN
ttc
20:30

SSP vs Illuminar

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SSP
Illuminar
19:00

MASONIC vs B8

undefined undefined
19:00

KOVA vs PGE Turow

undefined undefined
19:00

ex-Save's eSports vs ex-ONYX

undefined undefined
19:00

Fnatic Rising vs Ungentium

undefined undefined
19:00

Dark Tigers vs OneTap

undefined undefined
19:00

Singularity vs OFFSET

undefined undefined
18:00

Illuminar vs Fade-

undefined undefined
18:00

00Nation Prospects vs SSP

undefined undefined
18:00

AURA vs Lilmix

undefined undefined
17:00

Dark Tigers vs KFCMM

undefined undefined
17:00

Young Ninjas vs ttc

undefined undefined
17:00

NLG vs OFFSET

undefined undefined
16:30

HONORIS vs AVE

undefined undefined
16:00

CC OGLUM vs ASAP

undefined undefined
16:00

Infinite vs SAW Youngsters

undefined undefined
16:00

1shot vs MASONIC

undefined undefined
16:00

Ungentium vs LeoGaming

undefined undefined
16:00

Fantastic Seven vs OneTap

undefined undefined
16:00

Nexus vs Lilmix

undefined undefined
15:30

Run or Die vs Cowana

undefined undefined
15:00

D13 vs Orgless RZST

undefined undefined
15:00

OFFSET vs 4glory

undefined undefined

Tuesday - 2021-11-30

21:00

SKADE vs NASR

undefined undefined
20:00

Kappa Bar vs The Incas

undefined undefined
20:00

Feenix vs Cowana

undefined undefined
19:30

Singularity vs Voltage ESSM Esport

undefined undefined
19:00

Illuminar vs Fantastic Seven

undefined undefined
19:00

X-Gamers vs NLG

undefined undefined
19:00

CC OGLUM vs Unique

undefined undefined
19:00

SAW Youngsters vs Fnatic Rising

undefined undefined
19:00

4glory vs Linx Legacy Esport

undefined undefined
18:00

BLUEJAYS vs NASR

undefined undefined
18:00

OFFSET vs Orgless RZST

undefined undefined
18:00

Young Ninjas vs OneTap

undefined undefined
18:00

MASONIC vs Nexus

undefined undefined
17:00

Illuminar vs SAW Youngsters

undefined undefined
17:00

CC OGLUM vs Dark Tigers

undefined undefined
17:00

X-Gamers vs EC Kyiv

undefined undefined
17:00

Linx Legacy Esport vs DNG

undefined undefined
17:00

bankaPEPSI vs Unicorns of Love

undefined undefined
16:00

MASONIC vs NASR

undefined undefined
16:00

BLUEJAYS vs 4glory

undefined undefined
16:00

Orgless RZST vs ESCA

undefined undefined
16:00

B8 vs AVE

undefined undefined
16:00

Lilmix vs Izako Boars

undefined undefined
16:00

Nexus vs K23

undefined undefined
15:00

LeoGaming vs EC Kyiv

undefined undefined
14:00

AVE vs Unique

undefined undefined

Monday - 2021-11-29

20:00

DNG vs FATE

undefined undefined
20:00

X-Gamers vs BLUEJAYS

undefined undefined
19:00

M1 EDEN vs Dark Tigers

undefined undefined
19:00

ONYX vs PGE Turow

undefined undefined
19:00

Unique vs HONORIS

undefined undefined
18:00

SAW Youngsters vs SSP

undefined undefined
18:00

OneTap vs ttc

undefined undefined
18:00

Enterprise vs MASONIC

undefined undefined
18:00

Izako Boars vs 4glory

undefined undefined
17:30

NASR vs FATE

undefined undefined
17:00

HONORIS vs CC OGLUM

undefined undefined
17:00

Kappa Bar vs PGE Turow

undefined undefined
17:00

EC Kyiv vs Unicorns of Love

undefined undefined
17:00

00Nation Prospects vs M1 EDEN

undefined undefined
17:00

ASAP vs Lilmix

undefined undefined
17:00

Dynamo Eclot vs DNG

undefined undefined
17:00

ONYX vs SJ

undefined undefined
16:00

Infinite vs LeoGaming

undefined undefined
16:00

OneTap vs D13

undefined undefined
16:00

Ungentium vs Nexus

undefined undefined
16:00

Linx Legacy Esport vs Izako Boars

undefined undefined
15:30

PACT vs NASR

undefined undefined
14:00

Linx Legacy Esport vs BLUEJAYS

undefined undefined

Sunday - 2021-11-28

20:00

SJ vs 00Nation Prospects

undefined undefined
20:00

Coalesce vs INDE IRAE

undefined undefined
19:00

GucciSquad777 vs Apeks Rebels

undefined undefined
19:00

NASR vs MAD Lions

undefined undefined
18:00

INDE IRAE vs ex-Save's eSports

undefined undefined
17:00

1shot vs Coalesce

undefined undefined
17:00

SJ vs Apeks Rebels

undefined undefined
16:00

D13 vs Kappa Bar

undefined undefined
15:00

BLUEJAYS vs K23

undefined undefined

Saturday - 2021-11-27

18:00

Run or Die vs Unique

undefined undefined

Friday - 2021-11-26

19:00

Into The Breach vs GucciSquad777

undefined undefined
18:00

K23 vs SKADE

undefined undefined
17:00

OneTap vs Infinite

undefined undefined
17:00

Izako Boars vs DNG

undefined undefined
17:00

Singularity vs 4glory

undefined undefined
17:00

ONYX vs Apeks Rebels

undefined undefined
16:00

Fantastic Seven vs The Incas

undefined undefined
16:00

1shot vs Orgless RZST

undefined undefined
15:00

Tricked vs Singularity

undefined undefined
14:00

Orgless RZST vs AVE

undefined undefined
12:00

AVE vs Illuminar

undefined undefined

Thursday - 2021-11-25

20:00

Fade- vs Cowana

undefined undefined
20:00

Voltage ESSM Esport vs Linx Legacy Esport

undefined undefined
20:00

ASAP vs Coalesce

undefined undefined
20:00

MAD Lions vs BLUEJAYS

undefined undefined
19:00

Fnatic Rising vs Infinite

undefined undefined
19:00

4glory vs Feenix

undefined undefined
18:00

SSP vs KOVA

undefined undefined
18:00

Into The Breach vs SJ

undefined undefined
17:00

Cowana vs Lilmix

undefined undefined
17:00

CC OGLUM vs Fnatic Rising

undefined undefined
17:00

ONYX vs Young Ninjas

undefined undefined
17:00

MAD Lions vs bankaPEPSI

undefined undefined
17:00

Apeks Rebels vs 00Nation Prospects

undefined undefined
16:00

Orgless RZST vs Fantastic Seven

undefined undefined
16:00

NLG vs KOVA

undefined undefined
16:00

AVE vs ASAP

undefined undefined
15:00

Lilmix vs Unicorns of Love

undefined undefined
15:00

LeoGaming vs CC OGLUM

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-24

20:00

ESCA vs Coalesce

undefined undefined
20:00

00Nation Prospects vs Kappa Bar

undefined undefined
19:00

The Incas vs Anime Submarine

undefined undefined
19:00

Linx Legacy Esport vs 1shot

undefined undefined
19:00

MAD Lions vs CC OGLUM

undefined undefined
19:00

hREDS vs BLUEJAYS

undefined undefined
19:00

Izako Boars vs Tricked

undefined undefined
19:00

Orgless RZST vs Nexus

undefined undefined
18:00

Unicorns of Love vs ONYX

undefined undefined
18:00

iplaywindow vs Fantastic Seven

undefined undefined
18:00

Apeks Rebels vs Fade-

undefined undefined
18:00

Lilmix vs INDE IRAE

undefined undefined
17:00

BLUEJAYS vs Singularity

undefined undefined
17:00

ASAP vs ESCA

undefined undefined
17:00

Cowana vs HONORIS

undefined undefined
17:00

Anime Submarine vs SJ

undefined undefined
17:00

Izako Boars vs Nexus

undefined undefined
17:00

Tricked vs Linx Legacy Esport

undefined undefined
16:00

ONYX vs MAD Lions

undefined undefined
15:00

Run or Die vs ex-Save's eSports

undefined undefined
14:00

LeoGaming vs AVE

undefined undefined

Tuesday - 2021-11-23

21:00

AURA vs Tricked

undefined undefined
20:00

Coalesce vs Run or Die

undefined undefined
20:00

Cowana vs INDE IRAE

undefined undefined
19:00

CC OGLUM vs Infinite

undefined undefined
19:00

FATE vs KOVA

undefined undefined
19:00

PGE Turow vs SAW Youngsters

undefined undefined
19:00

Voltage ESSM Esport vs B8

undefined undefined
19:00

K23 vs bankaPEPSI

undefined undefined
19:00

MAD Lions vs ESCA

undefined undefined
19:00

PACT vs Linx Legacy Esport

undefined undefined
18:00

EC Kyiv vs NLG

undefined undefined
18:00

GucciSquad777 vs 1shot

undefined undefined
18:00

MASONIC vs DNG

undefined undefined
17:00

The Incas vs ONYX

undefined undefined
17:00

ESCA vs Cowana

undefined undefined
17:00

SAW Youngsters vs PACT

undefined undefined
16:00

DNG vs LeoGaming

undefined undefined
16:00

Feenix vs Singularity

undefined undefined
15:00

ex-Save's eSports vs PACT

undefined undefined
15:00

Infinite vs ONYX

undefined undefined

Monday - 2021-11-22

20:00

FATE vs Izako Boars

undefined undefined
20:00

Anime Submarine vs ttc

undefined undefined
20:00

MASONIC vs Coalesce

undefined undefined
19:00

PGE Turow vs MAD Lions

undefined undefined
19:00

Fade- vs SAW Youngsters

undefined undefined
19:00

Unique vs Into The Breach

undefined undefined
19:00

Young Ninjas vs iplaywindow

undefined undefined
19:00

0to100 vs EC Brugge

undefined undefined
18:00

FATE vs MASONIC

undefined undefined
18:00

Lilmix vs HONORIS

undefined undefined
18:00

Dynamo Eclot vs ESCA

undefined undefined
18:00

EC Kyiv vs B8

undefined undefined
18:00

NASR vs Singularity

undefined undefined
17:00

Unicorns of Love vs X-Gamers

undefined undefined
17:00

M1 EDEN vs EC Brugge

undefined undefined
16:00

HONORIS vs Ungentium

undefined undefined
16:00

ESCA vs DNG

undefined undefined
16:00

SJ vs Linx Legacy Esport

undefined undefined
16:00

K23 vs Izako Boars

undefined undefined

Sunday - 2021-11-21

19:30

Kappa Bar vs MASONIC

undefined undefined
19:00

bankaPEPSI vs Feenix

undefined undefined
18:00

HONORIS vs ONYX

undefined undefined
17:30

MASONIC vs Fnatic Rising

undefined undefined
17:00

Singularity vs Coalesce

undefined undefined
17:00

GucciSquad777 vs Entropiq Prague

undefined undefined
15:00

Dynamo Eclot vs MASONIC

undefined undefined
15:00

INDE IRAE vs D13

undefined undefined

Saturday - 2021-11-20

17:00

ex-Save's eSports vs Singularity

undefined undefined

Friday - 2021-11-19

20:00

Infinite vs Into The Breach

undefined undefined
17:00

GucciSquad777 vs PGE Turow

undefined undefined
16:00

1shot vs D13

undefined undefined

Thursday - 2021-11-18

19:00

GucciSquad777 vs Izako Boars

undefined undefined
19:00

EC Brugge vs iplaywindow

undefined undefined
19:00

bankaPEPSI vs Entropiq Prague

undefined undefined
18:00

Unique vs ex-Save's eSports

undefined undefined
18:00

Into The Breach vs Illuminar

undefined undefined
18:00

ASAP vs Infinite

undefined undefined
15:00

Entropiq Prague vs Illuminar

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-17

20:00

FATE vs Into The Breach

undefined undefined
20:00

Fade- vs X-Gamers

undefined undefined
17:00

0to100 vs Singularity

undefined undefined
17:00

Ungentium vs ASAP

undefined undefined

Tuesday - 2021-11-16

21:00

Tricked vs hREDS

undefined undefined
19:00

Izako Boars vs Fnatic Rising

undefined undefined
18:00

PGE Turow vs ex-Save's eSports

undefined undefined
18:00

Kappa Bar vs M1 EDEN

undefined undefined
18:00

ASAP vs Unique

undefined undefined
17:00

Ungentium vs Fade-

undefined undefined
17:00

Nordavind Talent vs GucciSquad777

undefined undefined
15:00

ASAP vs LeoGaming

undefined undefined

Monday - 2021-11-15

19:00

NLG vs GucciSquad777

undefined undefined
19:00

hREDS vs Dynamo Eclot

undefined undefined
19:00

SSP vs B8

undefined undefined
19:00

PACT vs K23

undefined undefined
18:00

X-Gamers vs Young Ninjas

undefined undefined
17:00

The Incas vs Unicorns of Love

undefined undefined
17:00

EC Brugge vs Anime Submarine

undefined undefined
17:00

hREDS vs Nordavind Talent

undefined undefined
17:00

PACT vs bankaPEPSI

undefined undefined
17:00

ESCA vs Entropiq Prague

undefined undefined
16:00

B8 vs Kappa Bar

undefined undefined
15:00

Entropiq Prague vs PACT

undefined undefined

Sunday - 2021-11-14

20:00

ttc vs X-Gamers

undefined undefined
19:00

Fnatic Rising vs hREDS

undefined undefined
19:00

bankaPEPSI vs Coalesce

undefined undefined
19:00

REZIST vs SSP

undefined undefined
18:00

GucciSquad777 vs MASONIC

undefined undefined
17:00

REZIST vs 4glory

undefined undefined
16:00

Feenix vs Apeks Rebels

undefined undefined

Saturday - 2021-11-13

18:00

Infinite vs Feenix

undefined undefined

Friday - 2021-11-12

19:00

Into The Breach vs 1shot

undefined undefined
16:00

Tricked vs Nexus

undefined undefined

Thursday - 2021-11-11

20:00

Voltage ESSM Esport vs AURA

undefined undefined
20:00

Coalesce vs FATE

undefined undefined
20:00

Dynamo Eclot vs LeoGaming

undefined undefined
19:00

The Incas vs iplaywindow

undefined undefined
19:00

Fnatic Rising vs Tricked

undefined undefined
18:00

4glory vs ttc

undefined undefined
18:00

hREDS vs M1 EDEN

undefined undefined
17:00

BLUEJAYS vs PGE Turow

undefined undefined
17:00

Dynamo Eclot vs SAW Youngsters

undefined undefined
17:00

Unique vs Anime Submarine

undefined undefined
16:00

INDE IRAE vs Fantastic Seven

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-10

20:00

AURA vs FATE

undefined undefined
19:00

SAW Youngsters vs bankaPEPSI

undefined undefined
18:00

DNG vs SSP

undefined undefined
18:00

Unique vs NLG

undefined undefined
17:00

D13 vs BLUEJAYS

undefined undefined
16:00

Unicorns of Love vs Fantastic Seven

undefined undefined
16:00

B8 vs Apeks Rebels

undefined undefined
16:00

Cowana vs AVE

undefined undefined

Tuesday - 2021-11-09

20:00

Entropiq Prague vs Voltage ESSM Esport

undefined undefined
19:30

ESCA vs NASR

undefined undefined
19:00

OneTap vs iplaywindow

undefined undefined
19:00

PGE Turow vs Illuminar

undefined undefined
19:00

Infinite vs B8

undefined undefined
18:00

Dark Tigers vs LeoGaming

undefined undefined
18:00

BLUEJAYS vs 1shot

undefined undefined
18:00

NLG vs FATE

undefined undefined
18:00

KOVA vs Feenix

undefined undefined
17:30

NASR vs Lilmix

undefined undefined
17:00

D13 vs Entropiq Prague

undefined undefined
17:00

SAW Youngsters vs Anime Submarine

undefined undefined
17:00

Illuminar vs MASONIC

undefined undefined

Monday - 2021-11-08

20:00

KFCMM vs SKADE

undefined undefined
20:00

Nexus vs KOVA

undefined undefined
19:00

Enterprise vs Dark Tigers

undefined undefined
18:00

PGE Turow vs 00Nation Talent

undefined undefined
18:00

AURA vs ESCA

undefined undefined
18:00

KFCMM vs Dynamo Eclot

undefined undefined
18:00

0to100 vs M1 EDEN

undefined undefined
18:00

INDE IRAE vs EC Kyiv

undefined undefined
17:00

4glory vs Cowana

undefined undefined

Sunday - 2021-11-07

19:00

NASR vs REZIST

undefined undefined
18:00

SKADE vs Fnatic Rising

undefined undefined
18:00

ttc vs The Incas

undefined undefined
18:00

SAW Youngsters vs KOVA

undefined undefined
18:00

SSP vs MAD Lions

undefined undefined
18:00

Izako Boars vs EC Brugge

undefined undefined
16:00

LeoGaming vs HONORIS

undefined undefined
15:00

bankaPEPSI vs EC Brugge

undefined undefined

Friday - 2021-11-05

17:00

Run or Die vs Young Ninjas

undefined undefined
17:00

KOVA vs DNG

undefined undefined
17:00

EC Kyiv vs EC Brugge

undefined undefined
16:00

AVE vs D13

undefined undefined

Thursday - 2021-11-04

21:00

Tricked vs NASR

undefined undefined
20:00

M1 EDEN vs Voltage ESSM Esport

undefined undefined
20:00

Cowana vs Into The Breach

undefined undefined
19:00

Apeks vs Tricked

undefined undefined
19:00

Illuminar vs KOVA

undefined undefined
19:00

SSP vs hREDS

undefined undefined
19:00

ex-Save's eSports vs 00Nation Talent

undefined undefined
19:00

BLUEJAYS vs Izako Boars

undefined undefined
18:00

Unicorns of Love vs Ungentium

undefined undefined
18:00

INDE IRAE vs Enterprise

undefined undefined
18:00

Young Ninjas vs PACT

undefined undefined
18:00

M1 EDEN vs Run or Die

undefined undefined
18:00

LeoGaming vs OFFSET

undefined undefined
17:00

Cowana vs Fantastic Seven

undefined undefined
17:00

Izako Boars vs SAW Youngsters

undefined undefined
17:00

ESCA vs SJ

undefined undefined
17:00

DNG vs EC Kyiv

undefined undefined
16:00

PACT vs OFFSET

undefined undefined
16:00

AVE vs Trasko

undefined undefined
14:00

OFFSET vs AVE

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-03

20:00

KFCMM vs AURA

undefined undefined
20:00

Anime Submarine vs SSP

undefined undefined
19:30

Voltage ESSM Esport vs PGE Turow

undefined undefined
19:00

Fnatic Rising vs Nexus

undefined undefined
19:00

The Incas vs X-Gamers

undefined undefined
19:00

Unique vs Fade-

undefined undefined
19:00

Fantastic Seven vs Into The Breach

undefined undefined
19:00

Illuminar vs Dynamo Eclot

undefined undefined
18:00

1shot vs OneTap

undefined undefined
18:00

EC Kyiv vs SSP

undefined undefined
17:00

Run or Die vs NLG

undefined undefined
17:00

Nexus vs Dynamo Eclot

undefined undefined
17:00

4glory vs K23

undefined undefined
16:00

ex-Save's eSports vs Illuminar

undefined undefined
16:00

SJ vs D13

undefined undefined
16:00

Ungentium vs AVE

undefined undefined
14:00

Cowana vs 0to100

undefined undefined
14:00

AVE vs 4glory

undefined undefined

Tuesday - 2021-11-02

20:00

M1 EDEN vs AURA

undefined undefined
20:00

KFCMM vs Unicorns of Love

undefined undefined
20:00

00Nation Talent vs Cowana

undefined undefined
19:00

Into The Breach vs PGE Turow

undefined undefined
19:00

Coalesce vs HONORIS

undefined undefined
18:00

EC Brugge vs Unique

undefined undefined
18:00

Dark Tigers vs ttc

undefined undefined
18:00

iplaywindow vs KFCMM

undefined undefined
17:00

K23 vs Cowana

undefined undefined
17:00

OneTap vs Dynamo Eclot

undefined undefined
16:00

D13 vs ESCA

undefined undefined
16:00

Anime Submarine vs Run or Die

undefined undefined
16:00

Kappa Bar vs Trasko

undefined undefined
16:00

Singularity vs SKADE

undefined undefined
16:00

Fantastic Seven vs SJ

undefined undefined
15:00

K23 vs ex-Save's eSports

undefined undefined

Monday - 2021-11-01

20:00

Voltage ESSM Esport vs bankaPEPSI

undefined undefined
20:00

Anime Submarine vs KFCMM

undefined undefined
19:00

iplaywindow vs ESCA

undefined undefined
19:00

Fade- vs ONYX

undefined undefined
19:00

B8 vs Fnatic Rising

undefined undefined
19:00

hREDS vs AURA

undefined undefined
19:00

PGE Turow vs Izako Boars

undefined undefined
18:00

DNG vs Dark Tigers

undefined undefined
18:00

KFCMM vs Singularity

undefined undefined
18:00

Kappa Bar vs BLUEJAYS

undefined undefined
18:00

Nexus vs EC Kyiv

undefined undefined
17:00

KOVA vs M1 EDEN

undefined undefined
17:00

Unicorns of Love vs SJ

undefined undefined
16:00

Lilmix vs K23

undefined undefined
16:00

SKADE vs INDE IRAE

undefined undefined
16:00

KFCMM vs Kappa Bar

undefined undefined
16:00

Young Ninjas vs MAD Lions

undefined undefined
14:00

0to100 vs K23

undefined undefined

Sunday - 2021-10-31

20:00

NLG vs Young Ninjas

undefined undefined
19:30

SSP vs Kappa Bar

undefined undefined
19:00

NASR vs The Incas

undefined undefined
19:00

X-Gamers vs OPAA

undefined undefined
17:00

REZIST vs B8

undefined undefined
17:00

Young Ninjas vs Singularity

undefined undefined
17:00

CC OGLUM vs Enterprise

undefined undefined
15:00

B8 vs Young Ninjas

undefined undefined

Saturday - 2021-10-30

17:00

OneTap vs B8

undefined undefined

Friday - 2021-10-29

17:00

Save's vs Enterprise

undefined undefined
15:00

Run or Die vs Trasko

undefined undefined

Thursday - 2021-10-28

20:30

CC OGLUM vs Tricked

undefined undefined
19:00

Dark Tigers vs Infinite

undefined undefined
19:00

Voltage ESSM Esport vs 5puppies

undefined undefined
19:00

Entropiq Prague vs Apeks Rebels

undefined undefined
18:00

Fantastic Seven vs Tricked

undefined undefined
18:00

Illuminar vs NLG

undefined undefined
17:00

Dynamo Eclot vs 5puppies

undefined undefined
17:00

SSP vs Dark Tigers

undefined undefined
17:00

ttc vs PACT

undefined undefined
17:00

MAD Lions vs EC Kyiv

undefined undefined
16:00

M1 EDEN vs The Incas

undefined undefined
16:00

NLG vs Fnatic Rising

undefined undefined
16:00

1shot vs Ungentium

undefined undefined
16:00

Unicorns of Love vs Apeks Rebels

undefined undefined
15:30

Singularity vs Endpoint

undefined undefined
15:00

FATE vs 0to100

undefined undefined
15:00

00Nation Talent vs HONORIS

undefined undefined
14:00

PACT vs ONYX

undefined undefined

Wednesday - 2021-10-27

19:00

2EASY vs Into The Breach

undefined undefined
18:00

Tricked vs ttc

undefined undefined
18:00

5puppies vs Run or Die

undefined undefined
18:00

Ungentium vs Save's

undefined undefined
18:00

NLG vs EC Brugge

undefined undefined
18:00

Infinite vs hREDS

undefined undefined
18:00

PACT vs Fade-

undefined undefined
18:00

Entropiq Prague vs CC OGLUM

undefined undefined
18:00

Enterprise vs Fnatic Rising

undefined undefined
17:00

HONORIS vs Dark Tigers

undefined undefined
16:00

Unique vs OFFSET

undefined undefined
16:00

X-Gamers vs Entropiq Prague

undefined undefined
15:00

HONORIS vs REZIST

undefined undefined
15:00

SKADE vs The Incas

undefined undefined

Tuesday - 2021-10-26

19:00

OFFSET vs X-Gamers

undefined undefined
19:00

SJ vs Voltage ESSM Esport

undefined undefined
19:00

OPAA vs Entropiq Prague

undefined undefined
18:00

Dynamo Eclot vs Anime Submarine

undefined undefined
18:00

5puppies vs Lilmix

undefined undefined
18:00

Tricked vs 00Nation Talent

undefined undefined
18:00

Into The Breach vs INDE IRAE

undefined undefined
17:00

Feenix vs ASAP

undefined undefined
17:00

KOVA vs SKADE

undefined undefined
17:00

OPAA vs hREDS

undefined undefined
16:00

Lilmix vs 4glory

undefined undefined
16:00

INDE IRAE vs Unicorns of Love

undefined undefined
16:00

Apeks vs Anime Submarine

undefined undefined
15:00

Ungentium vs OneTap

undefined undefined
15:00

ONYX vs D13

undefined undefined

Monday - 2021-10-25

18:00

The Incas vs Illuminar

undefined undefined
18:00

Feenix vs Nexus

undefined undefined
18:00

BLUEJAYS vs ttc

undefined undefined
17:00

SJ vs INDE IRAE

undefined undefined
17:00

MASONIC vs SKADE

undefined undefined
16:00

1shot vs B8

undefined undefined
15:00

SKADE vs Unique

undefined undefined

Sunday - 2021-10-24

17:00

ONYX vs Dark Tigers

undefined undefined
17:00

EC Kyiv vs ASAP

undefined undefined
16:00

2EASY vs NASR

undefined undefined
15:00

D13 vs Unique

undefined undefined

Friday - 2021-10-22

17:00

Enterprise vs Infinite

undefined undefined
17:00

hREDS vs 1shot

undefined undefined
17:00

EC Brugge vs eNgineBR

undefined undefined
17:00

Endpoint vs M1 EDEN

undefined undefined

Sunday - 2021-10-24

17:00

eNgineBR vs OneTap

undefined undefined

Monday - 2021-10-25

17:00

MASONIC vs SKADE

undefined undefined
18:00

Feenix vs Nexus

undefined undefined
18:00

Coalesce vs Endpoint

undefined undefined
18:00

Trasko vs X-Gamers

undefined undefined

Wednesday - 2021-10-27

16:00

Endpoint vs Apeks Rebels

undefined undefined

Thursday - 2021-10-28

15:00

FATE vs 0to100

undefined undefined

Sunday - 2021-10-31

16:00

1shot vs Endpoint

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-03

19:00

Endpoint vs ASAP

undefined undefined

Sunday - 2021-11-07

18:00

ttc vs The Incas

undefined undefined

Thursday - 2021-11-18

19:00

Trasko vs Izako Boars

undefined undefined

Tuesday - 2021-11-09

16:00

Fantastic Seven vs 0to100

undefined undefined

Friday - 2021-11-12

18:00

AURA vs HONORIS

undefined undefined

Saturday - 2021-11-27

18:00

Enterprise vs 0to100

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-17

17:00

EC Brugge vs Run or Die

undefined undefined

Sunday - 2021-11-21

16:00

HONORIS vs 0to100

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-17

19:00

ttc vs iplaywindow

undefined undefined

Saturday - 2021-11-20

14:00

0to100 vs DNG

undefined undefined

Wednesday - 2021-12-01

15:00

KFCMM vs M1 EDEN

undefined undefined

Wednesday - 2021-11-24

17:00

X-Gamers vs KFCMM

undefined undefined

Wednesday - 2021-12-01

15:00

K23 vs MAD Lions

undefined undefined

Friday - 2021-11-26

17:00

MAD Lions vs Feenix

undefined undefined

Sunday - 2021-11-28

17:00

K23 vs FATE

undefined undefined
17:00

OneTap vs 0to100

undefined undefined

Saturday - 2021-12-04

17:00

MAD Lions vs SKADE

undefined undefined

Tuesday - 2021-11-30

15:30

MAD Lions vs PACT

undefined undefined
18:00

Feenix vs Kappa Bar

undefined undefined

Saturday - 2021-12-04

19:00

SKADE vs bankaPEPSI

undefined undefined

Wednesday - 2021-12-01

17:00

KOVA vs Unicorns of Love

undefined undefined
19:00

ttc vs CC OGLUM

undefined undefined
19:00

Tricked vs K23

undefined undefined
19:00

Entropiq Prague vs DNG

undefined undefined
19:00

ASAP vs Voltage ESSM Esport

undefined undefined
20:00

KFCMM vs D13

undefined undefined

Thursday - 2021-12-02

19:00

B8 vs CC OGLUM

ESEA Advanced Europe season 39 2021
B8
CC OGLUM
19:00

Fnatic Rising vs X-Gamers

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Fnatic Rising
X-Gamers
20:00

DNG vs AURA

ESEA Advanced Europe season 39 2021
DNG
AURA
20:00

EC Brugge vs KFCMM

ESEA Advanced Europe season 39 2021
EC Brugge
KFCMM

Friday - 2021-12-03

17:00

Entropiq Prague vs NASR

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Entropiq Prague
NASR
18:00

OFFSET vs Infinite

ESEA Advanced Europe season 39 2021
OFFSET
Infinite
20:00

Into The Breach vs Feenix

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Into The Breach
Feenix

Saturday - 2021-12-04

15:00

FATE vs SKADE

ESEA Advanced Europe season 39 2021
FATE
SKADE
17:00

MAD Lions vs SKADE

ESEA Advanced Europe season 39 2021
MAD Lions
SKADE
19:00

SKADE vs bankaPEPSI

ESEA Advanced Europe season 39 2021
SKADE
bankaPEPSI
19:00

Anime Submarine vs iplaywindow

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Anime Submarine
iplaywindow

Sunday - 2021-12-05

13:00

Feenix vs Enterprise

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Feenix
Enterprise
18:00

Enterprise vs AURA

ESEA Advanced Europe season 39 2021
Enterprise
AURA
17:00

00Nation Prospects vs The Incas

ESEA Advanced Europe season 39 2021
00Nation Prospects
The Incas
19:30

ttc vs Kappa Bar

ESEA Advanced Europe season 39 2021
ttc
Kappa Bar
20:00

hREDS vs Voltage ESSM Esport

ESEA Advanced Europe season 39 2021
hREDS
Voltage ESSM Esport