Thalia fire
Counter-Strike: Global Offensive serie

ESEA Advanced Europe season 38 2021

ESEA Advanced Europe season 38 2021 is a CS:GO gaming serie that consists of 100 matches and 2 tournaments. Attending teams include NASR, Nemiga, Tricked, SJ, PACT, Izako Boars, OFFSET, Unique, Lilmix, MAD Lions, Finest, 1WIN, NLG, BLUEJAYS, HONORIS, K23, Cowana, MASONIC, AURA, EC Kyiv, Young Ninjas, AVE, Dynamo Eclot, Fantastic Seven, Coalesce, LowLandLions, NASR, Nemiga, Tricked, SJ, PACT, Izako Boars, Singularity, OFFSET, Unique, Illuminar, hREDS, KOVA, DISKODISKO, Lilmix, FATE, MAD Lions, Finest, TheDice, Unicorns of Love, ttc, Budapest Five, Nexus, 100PG, 1WIN, NLG, NYYRIKKI, BLUEJAYS, GTZ Bulls, HONORIS, K23, Enterprise, Save's, Cowana, MASONIC, SSP, Infinite, ONYX, 4glory, BEZ ZP, AURA, Oilers, 777, ex-PENTA Sports, EC Kyiv, ROYALS, Young Ninjas, VELOX, Trident, Nordavind Talent, EC Brugge, Brandbergen Shooters, ESCA, Fiend, AVE, bankaPEPSI, Entropiq Prague, zxc, Quantum Prodigy, Fnatic Rising, ex-Pompa, TRANQUILLUM, Dynamo Eclot, ex-ALTERNATE aTTaX, AIRLYA, 993, The ZOO, MayBe, OneTap, ex-PIXLIP Gaming, Fantastic Seven, ex-IN.GAME, Atputies, Apeks Rebels, Feenix, Team Questionmark, CC OGLUM, Coalesce, Kappa Bar, 00Nation Talent, REZIST & Anime Submarine. Find out results and statistics for each match by clicking them.

Winner of serie ESEA Advanced Europe season 38 2021

Finest

Tournaments and results


Playoffs

Dates20 Sep 2021 - 10 Oct 2021
Prizepool20000 USD

Tournament teams

Sunday - 2021-10-10

18:30

Grand Final

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Finest
Nemiga
15:00

Consolidation final

ESEA Advanced Europe season 38 2021
HONORIS
Nemiga

Friday - 2021-10-08

14:00

Lower bracket final

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Nemiga
1WIN

Thursday - 2021-10-07

17:00

Lower bracket semifinal match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Nemiga
EC Kyiv
11:00

Upper bracket final

ESEA Advanced Europe season 38 2021
HONORIS
Finest

Tuesday - 2021-10-05

10:00

Lower bracket semifinal match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
AVE
1WIN

Monday - 2021-10-04

15:00

Upper Bracket Semifinal Match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Finest
Nemiga

Sunday - 2021-10-03

18:30

Upper Bracket Semifinal Match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
AVE
HONORIS
14:00

Lower bracket round 4 match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Cowana
EC Kyiv

Saturday - 2021-10-02

19:15

Lower bracket round 4 match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
MAD Lions
1WIN

Friday - 2021-10-01

17:00

Lower Bracket Round 3 Match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Cowana
NLG
13:00

Lower Bracket Round 3 Match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Lilmix
EC Kyiv

Thursday - 2021-09-30

18:30

Lower Bracket Round 3 Match 3

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Fantastic Seven
MAD Lions
18:00

Lower Bracket Round 3 Match 4

ESEA Advanced Europe season 38 2021
K23
1WIN

Tuesday - 2021-09-28

17:00

Upper bracket quarterfinals match 4

ESEA Advanced Europe season 38 2021
1WIN
Nemiga
17:00

Lower Bracket Round 2 Match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NLG
Izako Boars
15:00

Upper bracket quarterfinals match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Cowana
AVE
15:00

Lower Bracket Round 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Unique
K23
14:00

Upper bracket quarterfinals match 3

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Finest
MAD Lions

Monday - 2021-09-27

18:30

Lower Bracket Round 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Fantastic Seven
Coalesce
17:00

Lower Bracket Round 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
EC Kyiv
MASONIC
16:00

Upper bracket quarterfinals match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Lilmix
HONORIS

Sunday - 2021-09-26

18:00

Lower bracket round 1 match 8

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Unique
OFFSET
18:00

Lower bracket round 1 match 6

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Coalesce
Tricked
17:00

Lower bracket round 1 match 4

ESEA Advanced Europe season 38 2021
PACT
MASONIC
17:00

Lower bracket round 1 match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Izako Boars
AURA
17:00

Lower bracket round 1 match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NLG
SJ

Saturday - 2021-09-25

18:30

Lower bracket round 1 match 5

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NASR
Fantastic Seven
17:00

Lower bracket round 1 match 3

ESEA Advanced Europe season 38 2021
EC Kyiv
BLUEJAYS
14:00

Upper bracket round 2 match 7

ESEA Advanced Europe season 38 2021
1WIN
AURA

Thursday - 2021-09-23

21:00

Upper bracket round 1 match 7

ESEA Advanced Europe season 38 2021
OFFSET
AURA
18:30

Upper bracket round 2 match 6

ESEA Advanced Europe season 38 2021
EC Kyiv
MAD Lions
18:30

Upper bracket round 2 match 5

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Finest
PACT
18:00

Upper bracket round 2 match 3

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Lilmix
Coalesce
17:15

Upper bracket round 2 match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
K23
Cowana
17:00

Upper bracket round 2 match 4

ESEA Advanced Europe season 38 2021
HONORIS
NASR
17:00

Upper bracket round 2 match 8

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NLG
Nemiga

Wednesday - 2021-09-22

18:30

Upper bracket round 2 match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
AVE
Unique

Tuesday - 2021-09-21

18:30

Upper bracket round 1 match 2

ESEA Advanced Europe season 38 2021
AVE
Izako Boars
18:30

Upper bracket round 1 match 6

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Tricked
EC Kyiv
18:30

Upper bracket round 1 match 3

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Coalesce
BLUEJAYS
18:00

Upper bracket round 1 match 4

ESEA Advanced Europe season 38 2021
HONORIS
MASONIC
18:00

Upper bracket round 1 match 8

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NLG
Dynamo Eclot
17:00

Upper bracket round 1 match 5

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Fantastic Seven
PACT
14:00

Upper bracket round 1 match 1

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Cowana
SJ
18:30

Upper bracket round 1 match 7

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Young Ninjas
AURA

Thursday - 2021-09-23

18:30

Upper bracket round 2 match 7

ESEA Advanced Europe season 38 2021
1WIN
AURA

Saturday - 2021-09-25

18:30

Lower bracket round 1 match 7

ESEA Advanced Europe season 38 2021
K23
Dynamo Eclot

Regular Season

Dates3 Aug 2021 - 10 Oct 2021
PrizepoolN/A

Tournament teams

Sunday - 2021-09-19

19:00

SJ vs ttc

undefined undefined
19:00

TheDice vs Entropiq Prague

ESEA Advanced Europe season 38 2021
TheDice
Entropiq Prague
19:00

OFFSET vs Cowana

ESEA Advanced Europe season 38 2021
OFFSET
Cowana
18:00

FATE vs NYYRIKKI

ESEA Advanced Europe season 38 2021
FATE
NYYRIKKI
18:00

BLUEJAYS vs MayBe

ESEA Advanced Europe season 38 2021
BLUEJAYS
MayBe
18:00

Kappa Bar vs LowLandLions

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Kappa Bar
LowLandLions
18:00

K23 vs CC OGLUM

ESEA Advanced Europe season 38 2021
K23
CC OGLUM
17:00

Finest vs ttc

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Finest
ttc
17:00

Entropiq Prague vs Feenix

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Entropiq Prague
Feenix
17:00

Nemiga vs AURA

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Nemiga
AURA
17:00

ESCA vs OFFSET

ESEA Advanced Europe season 38 2021
ESCA
OFFSET
16:00

NYYRIKKI vs Save's

undefined undefined
16:00

Young Ninjas vs Lilmix

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Young Ninjas
Lilmix
16:00

hREDS vs Izako Boars

ESEA Advanced Europe season 38 2021
hREDS
Izako Boars
16:00

NLG vs Cowana

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NLG
Cowana
15:00

zxc vs LowLandLions

ESEA Advanced Europe season 38 2021
zxc
LowLandLions
15:00

Finest vs ROYALS

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Finest
ROYALS
14:00

ESCA vs Unicorns of Love

ESEA Advanced Europe season 38 2021
ESCA
Unicorns of Love
13:00

Feenix vs ROYALS

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Feenix
ROYALS
13:00

EC Brugge vs SJ

ESEA Advanced Europe season 38 2021
EC Brugge
SJ
12:00

bankaPEPSI vs Budapest Five

ESEA Advanced Europe season 38 2021
bankaPEPSI
Budapest Five

Saturday - 2021-09-18

18:00

NASR vs ESCA

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NASR
ESCA
18:00

HONORIS vs SJ

ESEA Advanced Europe season 38 2021
HONORIS
SJ
18:00

Unique vs Tricked

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Unique
Tricked
17:00

ttc vs TRANQUILLUM

undefined undefined
16:00

HONORIS vs Nexus

ESEA Advanced Europe season 38 2021
HONORIS
Nexus
15:00

Save's vs 00Nation Talent

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Save's
00Nation Talent
15:00

Young Ninjas vs Tricked

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Young Ninjas
Tricked
15:00

EC Brugge vs Dynamo Eclot

ESEA Advanced Europe season 38 2021
EC Brugge
Dynamo Eclot
14:00

Nexus vs ttc

undefined undefined
13:00

Save's vs Feenix

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Save's
Feenix
13:00

MASONIC vs Fantastic Seven

ESEA Advanced Europe season 38 2021
MASONIC
Fantastic Seven

Friday - 2021-09-17

20:00

Izako Boars vs Unique

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Izako Boars
Unique
19:00

Feenix vs Coalesce

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Feenix
Coalesce
18:00

NASR vs 1WIN

ESEA Advanced Europe season 38 2021
NASR
1WIN
19:00

OFFSET vs MAD Lions

ESEA Advanced Europe season 38 2021
OFFSET
MAD Lions
19:00

Nexus vs Infinite

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Nexus
Infinite
18:00

Unicorns of Love vs K23

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Unicorns of Love
K23
18:00

AURA vs VELOX

ESEA Advanced Europe season 38 2021
AURA
VELOX
18:00

BLUEJAYS vs Apeks Rebels

ESEA Advanced Europe season 38 2021
BLUEJAYS
Apeks Rebels
18:00

KOVA vs Tricked

ESEA Advanced Europe season 38 2021
KOVA
Tricked
18:00

Unique vs 00Nation Talent

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Unique
00Nation Talent
18:00

Oilers vs EC Brugge

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Oilers
EC Brugge
17:00

OFFSET vs Fnatic Rising

ESEA Advanced Europe season 38 2021
OFFSET
Fnatic Rising
17:00

ESCA vs OneTap

ESEA Advanced Europe season 38 2021
ESCA
OneTap
17:00

Infinite vs Nemiga

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Infinite
Nemiga
16:00

zxc vs Kappa Bar

ESEA Advanced Europe season 38 2021
zxc
Kappa Bar
16:00

NASR vs Anime Submarine

undefined undefined
16:00

MASONIC vs VELOX

undefined undefined
16:00

CC OGLUM vs EC Brugge

ESEA Advanced Europe season 38 2021
CC OGLUM
EC Brugge
16:00

KOVA vs Coalesce

undefined undefined
16:00

Oilers vs Save's

undefined undefined
16:00

FATE vs Unicorns of Love

ESEA Advanced Europe season 38 2021
FATE
Unicorns of Love
16:00

Nexus vs Finest

undefined undefined
16:00

bankaPEPSI vs Dynamo Eclot

undefined undefined
15:00

ESCA vs Infinite

undefined undefined
15:00

MayBe vs Apeks Rebels

undefined undefined
15:00

ONYX vs OneTap

undefined undefined
14:00

zxc vs Oilers

undefined undefined
14:00

1WIN vs MASONIC

undefined undefined
13:00

FATE vs Nexus

undefined undefined

Thursday - 2021-09-16

20:00

Tricked vs ESCA

undefined undefined
20:00

ROYALS vs TheDice

undefined undefined
20:00

Coalesce vs Unique

undefined undefined
18:00

Fnatic Rising vs ONYX

undefined undefined
18:00

1WIN vs KOVA

undefined undefined
18:00

K23 vs NLG

undefined undefined
18:00

SSP vs 4glory

undefined undefined
18:00

Kappa Bar vs Apeks Rebels

undefined undefined
18:00

Finest vs Izako Boars

undefined undefined
18:00

Tricked vs NYYRIKKI

undefined undefined
18:00

Unique vs ESCA

undefined undefined
18:00

Singularity vs TheDice

undefined undefined
18:00

Kappa Bar vs Apeks Rebels

undefined undefined
18:00

BLUEJAYS vs Nexus

undefined undefined
17:00

Feenix vs ttc

undefined undefined
16:00

TRANQUILLUM vs Oilers

undefined undefined
16:00

NYYRIKKI vs Entropiq Prague

undefined undefined
16:00

Fnatic Rising vs 993

undefined undefined
16:00

ESCA vs Apeks Rebels

undefined undefined
16:00

ROYALS vs KOVA

undefined undefined
16:00

Anime Submarine vs Fantastic Seven

undefined undefined
16:00

ONYX vs NLG

undefined undefined
16:00

Save's vs OFFSET

undefined undefined
16:00

4glory vs 1WIN

undefined undefined
16:00

Singularity vs OneTap

undefined undefined
16:00

Lilmix vs AURA

undefined undefined
16:00

Nexus vs Young Ninjas

undefined undefined
15:00

Kappa Bar vs MayBe

undefined undefined
15:00

Izako Boars vs Cowana

undefined undefined
14:00

OneTap vs Unicorns of Love

undefined undefined

Wednesday - 2021-09-15

19:00

K23 vs Illuminar

undefined undefined
19:00

Quantum Prodigy vs bankaPEPSI

undefined undefined
19:00

EC Brugge vs 1WIN

undefined undefined
19:05

KOVA vs REZIST

undefined undefined
18:00

Illuminar vs SJ

undefined undefined
18:00

TheDice vs Anime Submarine

undefined undefined
18:00

993 vs Unique

undefined undefined
18:00

Coalesce vs Save's

undefined undefined
18:00

HONORIS vs K23

undefined undefined
18:00

Young Ninjas vs bankaPEPSI

undefined undefined
18:00

Unicorns of Love vs Singularity

undefined undefined
16:00

zxc vs EC Kyiv

undefined undefined
16:00

Apeks Rebels vs Oilers

undefined undefined
16:00

Fnatic Rising vs KOVA

undefined undefined
17:00

1WIN vs OFFSET

undefined undefined
15:30

CC OGLUM vs HONORIS

undefined undefined
15:00

MayBe vs hREDS

undefined undefined
15:00

Nemiga vs FATE

undefined undefined
15:00

AURA vs Nexus

undefined undefined
15:00

00Nation Talent vs Singularity

undefined undefined
14:00

Oilers vs K23

undefined undefined
14:00

PACT vs zxc

undefined undefined
13:30

Kappa Bar vs Entropiq Prague

undefined undefined
11:00

AVE vs Quantum Prodigy

undefined undefined

Tuesday - 2021-09-14

20:00

Fnatic Rising vs 1WIN

undefined undefined
20:00

Unique vs Feenix

undefined undefined
19:00

Quantum Prodigy vs Apeks Rebels

undefined undefined
19:00

OneTap vs Illuminar

undefined undefined
19:00

KOVA vs K23

undefined undefined
19:00

BLUEJAYS vs Coalesce

undefined undefined
18:30

Izako Boars vs Young Ninjas

undefined undefined
18:00

EC Kyiv vs ttc

undefined undefined
18:00

hREDS vs Oilers

undefined undefined
18:00

Budapest Five vs CC OGLUM

undefined undefined
18:00

REZIST vs Lilmix

undefined undefined
18:00

Unique vs NYYRIKKI

undefined undefined
18:00

1WIN vs Nexus

undefined undefined
17:00

LowLandLions vs PACT

undefined undefined
17:00

ONYX vs Illuminar

undefined undefined
17:00

NLG vs VELOX

undefined undefined
17:00

Anime Submarine vs FATE

undefined undefined
17:00

Coalesce vs Apeks Rebels

undefined undefined
17:00

zxc vs ROYALS

undefined undefined
17:00

AURA vs Singularity

undefined undefined
17:00

MayBe vs 00Nation Talent

undefined undefined
17:00

K23 vs OFFSET

undefined undefined
16:00

Budapest Five vs TheDice

undefined undefined
16:00

Oilers vs Fnatic Rising

undefined undefined
16:00

Fantastic Seven vs Infinite

undefined undefined
16:00

Cowana vs MASONIC

undefined undefined
16:00

AVE vs EC Kyiv

undefined undefined
16:00

OneTap vs 993

undefined undefined
16:00

KOVA vs hREDS

undefined undefined
16:00

SJ vs 1WIN

undefined undefined
16:00

Izako Boars vs Entropiq Prague

undefined undefined
15:00

PACT vs TRANQUILLUM

undefined undefined
15:00

MayBe vs SSP

undefined undefined
15:00

FATE vs NASR

undefined undefined
15:00

4glory vs ONYX

undefined undefined
14:00

Lilmix vs Izako Boars

undefined undefined
14:00

MAD Lions vs MASONIC

undefined undefined

Monday - 2021-09-13

20:00

Coalesce vs Anime Submarine

undefined undefined
19:00

Infinite vs SJ

undefined undefined
19:00

Young Ninjas vs 00Nation Talent

undefined undefined
19:00

Izako Boars vs MAD Lions

undefined undefined
18:00

Cowana vs Anime Submarine

undefined undefined
18:00

bankaPEPSI vs TheDice

undefined undefined
18:00

Entropiq Prague vs Singularity

undefined undefined
18:00

hREDS vs Fnatic Rising

undefined undefined
18:00

Budapest Five vs EC Brugge

undefined undefined
17:00

Finest vs zxc

undefined undefined
17:00

OFFSET vs HONORIS

undefined undefined
17:00

LowLandLions vs 4glory

undefined undefined
17:00

Lilmix vs CC OGLUM

undefined undefined
17:00

OneTap vs KOVA

undefined undefined
17:00

Infinite vs VELOX

undefined undefined
17:00

Coalesce vs ONYX

undefined undefined
17:00

MAD Lions vs Fiend

undefined undefined
16:30

EC Kyiv vs PACT

undefined undefined
16:00

Quantum Prodigy vs Kappa Bar

undefined undefined
16:00

Entropiq Prague vs Young Ninjas

undefined undefined
16:00

Budapest Five vs Izako Boars

undefined undefined
16:00

Dynamo Eclot vs AVE

undefined undefined
15:00

Fiend vs OneTap

undefined undefined
15:00

00Nation Talent vs Anime Submarine

undefined undefined
15:00

Coalesce vs 993

undefined undefined
15:00

VELOX vs MAD Lions

undefined undefined
15:00

KOVA vs BLUEJAYS

undefined undefined
15:00

Finest vs FATE

undefined undefined
15:00

4glory vs Lilmix

undefined undefined
15:00

Cowana vs MayBe

undefined undefined

Sunday - 2021-09-12

19:00

REZIST vs Quantum Prodigy

undefined undefined
18:00

00Nation Talent vs DISKODISKO

undefined undefined
18:00

Cowana vs 993

undefined undefined
18:00

Lilmix vs Fnatic Rising

undefined undefined
17:00

REZIST vs hREDS

undefined undefined
17:00

SSP vs Dynamo Eclot

undefined undefined
15:00

NYYRIKKI vs AURA

undefined undefined
15:00

SSP vs 00Nation Talent

undefined undefined
15:00

Finest vs hREDS

undefined undefined
15:00

LowLandLions vs ttc

undefined undefined
15:00

Apeks Rebels vs ONYX

undefined undefined
15:00

Dynamo Eclot vs MASONIC

undefined undefined

Saturday - 2021-09-11

18:00

Infinite vs 00Nation Talent

undefined undefined
16:00

TheDice vs NASR

undefined undefined
15:00

ROYALS vs ONYX

undefined undefined

Friday - 2021-09-10

20:00

Kappa Bar vs FATE

undefined undefined
17:00

OneTap vs Kappa Bar

undefined undefined
17:00

FATE vs REZIST

undefined undefined
15:00

VELOX vs 993

undefined undefined
15:00

Apeks Rebels vs NASR

undefined undefined
14:00

EC Brugge vs Nemiga

undefined undefined
13:00

993 vs Fiend

undefined undefined

Thursday - 2021-09-09

20:00

TheDice vs NLG

undefined undefined
17:00

Fiend vs NLG

undefined undefined
17:00

Nemiga vs KOVA

undefined undefined
15:00

AIRLYA vs Nemiga

undefined undefined
15:00

Fiend vs Unique

undefined undefined
15:00

4glory vs EC Brugge

undefined undefined

Wednesday - 2021-09-08

19:00

AURA vs Apeks Rebels

undefined undefined
19:00

MASONIC vs Quantum Prodigy

undefined undefined
18:00

993 vs TheDice

undefined undefined
18:00

CC OGLUM vs Finest

undefined undefined
18:00

MAD Lions vs bankaPEPSI

undefined undefined
18:00

Izako Boars vs NYYRIKKI

undefined undefined
18:00

HONORIS vs Fnatic Rising

undefined undefined
17:00

Infinite vs REZIST

undefined undefined
17:00

SJ vs Unique

undefined undefined
17:00

Trident vs ttc

undefined undefined
17:00

EC Brugge vs Lilmix

undefined undefined
16:00

VELOX vs Fnatic Rising

undefined undefined
16:00

Fantastic Seven vs HONORIS

undefined undefined
16:00

CC OGLUM vs AIRLYA

undefined undefined
16:00

OFFSET vs Budapest Five

undefined undefined
16:00

EC Kyiv vs TRANQUILLUM

undefined undefined
16:00

Singularity vs 4glory

undefined undefined
16:00

Illuminar vs MAD Lions

undefined undefined
16:00

ONYX vs Fiend

undefined undefined

Tuesday - 2021-09-14

19:00

Illuminar vs MAD Lions

undefined undefined

Wednesday - 2021-09-08

15:00

SSP vs zxc

undefined undefined
15:00

Infinite vs KOVA

undefined undefined
14:00

AVE vs MayBe

undefined undefined

Tuesday - 2021-09-07

19:00

Fnatic Rising vs NLG

undefined undefined
19:00

NYYRIKKI vs Coalesce

undefined undefined
18:00

Apeks Rebels vs FATE

undefined undefined
18:00

SJ vs Young Ninjas

undefined undefined
18:00

Quantum Prodigy vs HONORIS

undefined undefined
18:00

Unicorns of Love vs Fantastic Seven

undefined undefined
17:00

Coalesce vs K23

undefined undefined
17:00

OFFSET vs Dynamo Eclot

undefined undefined
17:00

bankaPEPSI vs Cowana

undefined undefined
17:00

AURA vs ONYX

undefined undefined
17:00

NLG vs SSP

undefined undefined
16:00

Apeks Rebels vs VELOX

undefined undefined
16:00

AVE vs TheDice

undefined undefined
16:00

FATE vs hREDS

undefined undefined
16:00

Trident vs Team Questionmark

undefined undefined
16:00

Budapest Five vs Nemiga

undefined undefined
16:00

Feenix vs Izako Boars

undefined undefined
16:00

HONORIS vs AIRLYA

undefined undefined
15:30

CC OGLUM vs Nexus

undefined undefined
15:00

993 vs ONYX

undefined undefined
15:00

Lilmix vs MayBe

undefined undefined
14:00

Team Questionmark vs HONORIS

undefined undefined
14:00

ROYALS vs AVE

undefined undefined

Monday - 2021-09-06

19:00

Tricked vs AURA

undefined undefined
18:00

K23 vs ROYALS

undefined undefined
17:00

VELOX vs LowLandLions

undefined undefined
17:00

Dynamo Eclot vs AURA

undefined undefined
17:00

hREDS vs AIRLYA

undefined undefined
17:00

SSP vs BEZ ZP

undefined undefined
16:00

MAD Lions vs Quantum Prodigy

undefined undefined
16:00

Fnatic Rising vs 4glory

undefined undefined
15:00

Illuminar vs hREDS

undefined undefined
15:00

BEZ ZP vs Cowana

undefined undefined
15:00

AIRLYA vs Finest

undefined undefined

Sunday - 2021-09-05

20:00

FATE vs Feenix

undefined undefined
19:00

Oilers vs 1WIN

undefined undefined
17:00

Finest vs EC Brugge

undefined undefined
15:00

TheDice vs Finest

undefined undefined
15:00

Save's vs MAD Lions

undefined undefined

Saturday - 2021-09-04

15:00

Entropiq Prague vs 100PG

undefined undefined
13:00

Fantastic Seven vs BEZ ZP

undefined undefined

Friday - 2021-09-03

18:00

Oilers vs MAD Lions

undefined undefined
17:00

Illuminar vs CC OGLUM

undefined undefined
17:00

Kappa Bar vs EC Kyiv

undefined undefined
16:00

VELOX vs Nexus

undefined undefined
15:00

ONYX vs MAD Lions

undefined undefined
15:00

AVE vs zxc

undefined undefined
15:00

Save's vs Infinite

undefined undefined
15:00

Feenix vs Illuminar

undefined undefined
15:00

Nemiga vs NASR

undefined undefined
15:00

EC Brugge vs EC Kyiv

undefined undefined
14:00

FATE vs Fantastic Seven

undefined undefined
14:00

4glory vs Oilers

undefined undefined
13:00

AVE vs Kappa Bar

undefined undefined

Thursday - 2021-09-02

18:00

ESCA vs Save's

undefined undefined
18:00

Unicorns of Love vs SSP

undefined undefined
18:00

Budapest Five vs KOVA

undefined undefined
18:00

Young Ninjas vs K23

undefined undefined
16:00

NLG vs AVE

undefined undefined
16:00

Nordavind Talent vs Fantastic Seven

undefined undefined
16:00

ESCA vs Budapest Five

undefined undefined
16:00

Oilers vs SSP

undefined undefined
15:00

Feenix vs MayBe

undefined undefined
15:00

MAD Lions vs Nemiga

undefined undefined
14:00

hREDS vs 4glory

undefined undefined
14:00

ESCA vs Entropiq Prague

undefined undefined
14:00

Trident vs EC Brugge

undefined undefined

Wednesday - 2021-09-01

19:00

Young Ninjas vs FATE

undefined undefined
18:00

NYYRIKKI vs DISKODISKO

undefined undefined
18:00

Izako Boars vs Tricked

undefined undefined
17:30

NLG vs TRANQUILLUM

undefined undefined
17:00

993 vs Illuminar

undefined undefined
17:00

ROYALS vs Dynamo Eclot

undefined undefined
17:00

OneTap vs Cowana

undefined undefined
17:00

OFFSET vs Young Ninjas

undefined undefined
16:00

ESCA vs Izako Boars

undefined undefined
16:00

Save's vs Lilmix

undefined undefined
16:00

Nemiga vs VELOX

undefined undefined
15:00

HONORIS vs Entropiq Prague

undefined undefined
14:00

Tricked vs Nexus

undefined undefined

Tuesday - 2021-08-31

19:00

ttc vs MASONIC

undefined undefined
19:00

Coalesce vs HONORIS

undefined undefined
18:00

SJ vs bankaPEPSI

undefined undefined
18:00

Unicorns of Love vs PACT

undefined undefined
18:00

Budapest Five vs Save's

undefined undefined
17:00

NLG vs OneTap

undefined undefined
17:00

Izako Boars vs OFFSET

undefined undefined
17:00

Trident vs MASONIC

undefined undefined
16:00

Dynamo Eclot vs Fantastic Seven

undefined undefined
16:00

DISKODISKO vs VELOX

undefined undefined
16:00

Lilmix vs Budapest Five

undefined undefined

Thursday - 2021-09-02

18:00

PACT vs Save's

undefined undefined

Tuesday - 2021-08-31

14:00

AVE vs BEZ ZP

undefined undefined

Monday - 2021-08-30

20:00

PACT vs Feenix

undefined undefined
18:00

Cowana vs PACT

undefined undefined
18:00

EC Kyiv vs LowLandLions

undefined undefined
18:00

ONYX vs K23

undefined undefined
18:00

Nordavind Talent vs OneTap

undefined undefined
17:00

Lilmix vs DISKODISKO

undefined undefined
16:00

Nordavind Talent vs VELOX

undefined undefined
15:00

TheDice vs SSP

undefined undefined
14:00

PACT vs Oilers

undefined undefined

Sunday - 2021-08-29

17:00

Cowana vs Team Questionmark

undefined undefined
15:00

TRANQUILLUM vs LowLandLions

undefined undefined

Saturday - 2021-08-28

18:00

1WIN vs ex-Pompa

undefined undefined

Friday - 2021-08-27

18:00

Unicorns of Love vs bankaPEPSI

undefined undefined
18:00

1WIN vs PACT

undefined undefined
17:00

Nemiga vs Save's

undefined undefined
17:00

LowLandLions vs AVE

undefined undefined
16:00

Quantum Prodigy vs ex-Pompa

undefined undefined
16:00

PACT vs 4glory

undefined undefined
16:00

ONYX vs Unicorns of Love

undefined undefined
15:00

Fantastic Seven vs Nemiga

undefined undefined
14:00

Tricked vs Nordavind Talent

undefined undefined

Thursday - 2021-08-26

18:00

BEZ ZP vs Team Questionmark

undefined undefined
18:00

Fiend vs bankaPEPSI

undefined undefined
18:00

DISKODISKO vs Budapest Five

undefined undefined
17:00

ttc vs AIRLYA

undefined undefined
17:00

TRANQUILLUM vs MASONIC

undefined undefined
17:00

SJ vs Trident

undefined undefined
16:00

100PG vs Fantastic Seven

undefined undefined
16:00

Budapest Five vs Feenix

undefined undefined
15:00

MayBe vs Trident

undefined undefined
19:00

ttc vs Illuminar

undefined undefined

Wednesday - 2021-08-25

20:00

ttc vs Tricked

undefined undefined
18:00

ex-Singularity vs Young Ninjas

undefined undefined
18:00

Team Questionmark vs Coalesce

undefined undefined
18:00

AURA vs 4glory

undefined undefined
18:00

ttc vs Nemiga

undefined undefined
18:00

bankaPEPSI vs Tricked

undefined undefined
17:00

VELOX vs Fiend

undefined undefined
17:00

Illuminar vs Quantum Prodigy

undefined undefined
17:00

Trident vs ROYALS

undefined undefined
16:00

BEZ ZP vs TRANQUILLUM

undefined undefined
15:00

bankaPEPSI vs MayBe

undefined undefined
15:00

Fiend vs Infinite

undefined undefined
15:00

ROYALS vs Unicorns of Love

undefined undefined

Tuesday - 2021-08-24

18:00

Dynamo Eclot vs TRANQUILLUM

undefined undefined
17:00

Quantum Prodigy vs LowLandLions

undefined undefined
17:00

Fantastic Seven vs NASR

undefined undefined
17:00

MASONIC vs Feenix

undefined undefined
17:00

4glory vs Cowana

undefined undefined
16:00

TRANQUILLUM vs NYYRIKKI

undefined undefined
16:00

Young Ninjas vs SSP

undefined undefined
14:00

K23 vs SSP

undefined undefined

Monday - 2021-08-23

18:00

LookingForOrg vs Brandbergen Shooters

undefined undefined
17:00

AIRLYA vs TRANQUILLUM

undefined undefined
17:00

Entropiq Prague vs ROYALS

undefined undefined

Sunday - 2021-08-22

17:00

NASR vs hREDS

undefined undefined
17:00

EC Kyiv vs Cowana

undefined undefined

Saturday - 2021-08-21

15:00

NASR vs Oilers

undefined undefined

Friday - 2021-08-20

17:00

LowLandLions vs OneTap

undefined undefined
15:00

AIRLYA vs Brandbergen Shooters

undefined undefined
15:00

MayBe vs zxc

undefined undefined

Thursday - 2021-08-19

19:00

Nordavind Talent Talent vs NLG

undefined undefined
17:00

Fnatic Rising vs AURA

undefined undefined
17:00

NLG vs MASONIC

undefined undefined
17:00

Infinite vs EC Kyiv

undefined undefined
17:00

ex-PIXLIP Gaming vs MayBe

undefined undefined
16:00

Fantastic Seven vs SJ

undefined undefined
16:00

Team Questionmark vs ttc

undefined undefined
15:00

BEZ ZP vs bankaPEPSI

undefined undefined

Wednesday - 2021-08-18

19:00

Dynamo Eclot vs The ZOO

undefined undefined
17:00

ROYALS vs Brandbergen Shooters

undefined undefined
16:00

Fantastic Seven vs Fnatic Rising

undefined undefined

Tuesday - 2021-08-17

18:00

Tricked vs 4glory

undefined undefined
18:00

Infinite vs LowLandLions

undefined undefined
17:00

zxc vs NYYRIKKI

undefined undefined
17:00

bankaPEPSI vs PACT

undefined undefined
17:00

1WIN vs Unicorns of Love

undefined undefined

Monday - 2021-08-16

19:00

PACT vs Quantum Prodigy

undefined undefined
18:00

NYYRIKKI vs 1WIN

undefined undefined

Sunday - 2021-08-15

15:00

LowLandLions vs 100PG

undefined undefined

Friday - 2021-08-13

17:00

EC Kyiv vs ROYALS

undefined undefined
17:00

TRANQUILLUM vs OneTap

undefined undefined
16:00

100PG vs Dynamo Eclot

undefined undefined

Thursday - 2021-08-12

18:00

EC Kyiv vs NLG

undefined undefined
17:00

SSP vs AVE

undefined undefined

Wednesday - 2021-08-11

14:00

SSP vs Lilmix

undefined undefined

Tuesday - 2021-08-10

18:00

LowLandLions vs NASR

undefined undefined
17:00

zxc vs AURA

undefined undefined
15:00

NASR vs AVE

undefined undefined

Monday - 2021-08-09

15:00

Lilmix vs zxc

undefined undefined

Thursday - 2021-08-05

17:00

Apeks Rebels vs EC Kyiv

undefined undefined

Monday - 2021-09-06

18:00

Illuminar vs ex-Singularity

undefined undefined

Thursday - 2021-08-19

15:00

BEZ ZP vs bankaPEPSI

undefined undefined
16:00

MAD Lions vs Nemiga

undefined undefined
17:00

Fnatic Rising vs AURA

undefined undefined

Friday - 2021-08-20

16:00

AVE vs TRANQUILLUM

undefined undefined

Monday - 2021-09-13

18:00

Young Ninjas vs Nordavind Talent

undefined undefined

Sunday - 2021-08-22

17:00

NASR vs hREDS

undefined undefined

Friday - 2021-08-27

15:00

MAD Lions vs Fiend

undefined undefined
14:00

PACT vs TheDice

undefined undefined

Monday - 2021-08-30

18:00

TheDice vs Tricked

undefined undefined

Tuesday - 2021-08-31

15:00

Entropiq Prague vs 993

undefined undefined
19:00

TRANQUILLUM vs zxc

undefined undefined
17:00

GTZ Bulls vs Entropiq Prague

undefined undefined

Wednesday - 2021-09-01

16:00

MAD Lions vs CC OGLUM

undefined undefined
16:00

Nexus vs GTZ Bulls

undefined undefined
16:00

Tricked vs Infinite

undefined undefined

Thursday - 2021-09-02

20:00

GTZ Bulls vs NYYRIKKI

undefined undefined

Monday - 2021-09-06

16:00

DISKODISKO vs SJ

undefined undefined
20:00

DISKODISKO vs Dynamo Eclot

undefined undefined

Thursday - 2021-09-09

19:00

NYYRIKKI vs Young Ninjas

undefined undefined

Thursday - 2021-09-16

18:00

993 vs REZIST

undefined undefined

Sunday - 2021-09-19

13:00

Nexus vs Fiend

undefined undefined

Tuesday - 2021-09-14

14:00

Nemiga vs Finest

undefined undefined
16:00

GTZ Bulls vs CC OGLUM

undefined undefined
17:00

EC Brugge vs Fiend

undefined undefined
20:00

Fiend vs hREDS

undefined undefined

Wednesday - 2021-09-15

17:00

GTZ Bulls vs DISKODISKO

undefined undefined
19:00

DISKODISKO vs OFFSET

undefined undefined

Thursday - 2021-09-16

14:00

OneTap vs Unicorns of Love

undefined undefined
16:00

Fnatic Rising vs 993

undefined undefined
16:00

Nexus vs Young Ninjas

undefined undefined
16:00

Fiend vs Finest

undefined undefined
18:00

993 vs REZIST

undefined undefined
18:00

Unique vs ESCA

undefined undefined
18:00

Fiend vs SJ

undefined undefined
18:00

hREDS vs MAD Lions

undefined undefined

Friday - 2021-09-17

14:00

1WIN vs MASONIC

undefined undefined

Saturday - 2021-09-18

15:00

Entropiq Prague vs NASR

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Entropiq Prague
NASR

Sunday - 2021-09-19

14:00

Quantum Prodigy vs Budapest Five

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Quantum Prodigy
Budapest Five
14:00

K23 vs 993

ESEA Advanced Europe season 38 2021
K23
993
16:00

BLUEJAYS vs EC Brugge

ESEA Advanced Europe season 38 2021
BLUEJAYS
EC Brugge
16:00

HONORIS vs GTZ Bulls

ESEA Advanced Europe season 38 2021
HONORIS
GTZ Bulls
16:00

KOVA vs CC OGLUM

ESEA Advanced Europe season 38 2021
KOVA
CC OGLUM
16:00

Unicorns of Love vs Quantum Prodigy

ESEA Advanced Europe season 38 2021
Unicorns of Love
Quantum Prodigy